Loading cart contents...
Apskatīt grozu Noformēt pasūtījumu
Groza summa:

Par mums

     

 

 

      Mūsu ikdiena ir steigas pilna, katru rītu mēs ceļamies uz darbu, dienas laikā veicam neiedomājami daudz darbu un kad pienāk ilgi gaidītais vakars…..esam pelnījuši atpūtu.  Mēs uzskatam, ka cilvēki ir pelnījuši sēdēt uz ērtām mēbelēm, kas liks tiem justies komfortabli  un PUPU MAISS sēžammaisi ir labākā izvēle.

Ērti, stilīgi sēžammaisi un pufi. Labas cenas.
Apdrukāts sēžammaiss

 

      Lai pārsteigtu radiniekus vai vienkārši papildinātu Jūsu mājokļa interjeru piedāvājam personalizētus pufus ar izšuvumu vai apdruku. Tas lieliski derēs arī uzņēmumiem, kas vēlas papildināt biroja interjeru, skolām un jauniešu centriem,  kafejnīcām un jebkurai organizācijai, kas vēlas būt moderni un ar ērtām mebelēm savā ikdienā.  

 

 

      Mēs ražojam dažādus sēžammaisus gan bērniem, gan pieaugušajiem, kas ir darināti ar rūpību un mīlestību. Sēžammaisus ir iespējams pielāgot jebkurai gaumei – tas var būt gan no ādas aizvietotāja, gan no auduma. Augsta kvalitāte un labs serviss ir mūsu standarts un kā lielākā vērtība ir laimīgs un apmierināts klients

Lieli, stilīgi un ērti sēžammaisi un pufi

KĀPĒC IZVĒLĒTIES PUPU MAISS SĒŽAMMAISUS?

Labākie sēžammaisi un pufi

ĒRTS

Tas ir ērts, jo maksimāli pielāgojas Jūsu ķermenim un Jūs jūtaties gluži kā guļot mākonī.

Pufi un sēžammaisi

STILĪGS

Sēžammaiss ir lielisks veids kā papildināt mājas, biroja, skolas vai kādu citu interjeru, padarot to mājīgu un stilīgu.  Plašajā audumu un krāsu klāstā jebkurš atradīs sev piemērotāko sēžammaisu.

Izmēģini

VIEGLS UN FUNKCIONĀLS

Pufs ir ļoti viegls un to ir ērti pārvietot uz jebkuru vietu Jūsu mājās. Tieši tāpēc sēžammaiss ir ļoti piemērots tiem, kuriem patīk  bieži mainīt istabas izkārtojumu un eksperimentēt ar mēbeļu izvietojumu.

Kas Tev jāzin pasūtot sēžammaisu?

 

CIK LIELU SĒZAMMAISU PIRKT?

PUPU MAISS šuj sēžammaisus, kas derēs ikvienam.
XXL izmēra sēžammaisu mēs iesakām iegādāties īsteniem komforta cienītājiem. Uz tā būs gan ērti sēdēt, gan ļauties nelielai pēcpusdienas snaudai :-). Vai tas aizņem daudz vietas? Jā tas ir liels, taču atšķirībā no tik pat liela klubkrēsla sēžammaiss ir ļoti viegls (XXL izmēra sēzammaiss sver tikai 8 kg) un tas ir viegli pārvietojams. Sēžammaisu Jūs varat nolikt jebkurā stūrī, kad to nelietojat.
XL sēžammaiss būs ērts gan pieaugušajiem, gan jauniešiem. Tas ir kompromiss starp izmēru un cenu. XL izmēra sēžammaiss lieliski iederēsies Jūsu mājoklī, mūsdienīga biroja atpūtas zonā, kādā pludmales ballītē, jauniešu interešu centros utt.
L izmēra sēžammaiss būs piemērots pašiem mazākajiem komforta cienītajiem. Ja jūsu mazākajam ģimenes loceklim ir šāds sēžammaiss, tad tas kļūs par viņa uzticamu līdzgaitnieku līdz pat 10-13 gadu vecumam. Sēžammaiss lieliski iederēsies arī  bērnudārzos, bērnu pieskatīšanas istabās utt.

 

KAD ES SAŅEMŠU SAVU SĒŽAMMAISU?

PUPU MAISS sēžammaisino mākslīgās ādas tiek piegādāti 1-3 darba dienu laikā, savukārt pufus no mēbeļu auduma piegādājam 2-4 darba dienu laikā.
Piegāde tiek veikta sadarbībā ar VAS „Latvijas Pasts” ekspresspastu līdz pat Jūsu mājas durvīm visā Latvijas teritorijā!

Ja nevēlies gaidīt, visi sēžammaisi ir pieejami mūsu veikalā/noliktavā Ganību dambī 26, Rīgā, kur uzreiz vari iegādāties jebkuru pufu.

 

CIK MAKSĀS PIEGĀDE?

Piegāde tiek veikta  līdz pat Jūsu mājas durvīm visā Latvijas teritorijā turklāt decembrī bezmaksas!

Ja nevēlies gaidīt, visi sēžammaisi ir pieejami mūsu veikalā/noliktavā Ganību dambī 26, Rīgā, kur uzreiz vari iegādāties jebkuru pufu.

 

KAD ES VEICU SAMAKSU PAR SĒŽAMMAISU?

Jūsu ērtībai piedāvājam vairākas norēķināšanās iespējas:

  • Ar bankas karti mūsu mājaslapā;
  • Ar bankas pārskaitījumu (Ja esat juridiska persona, tad izrakstam rēķinu);
  • Skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī.

KO MAN DARĪT, JA IEGĀDĀTAIS PUFS MAN IR PAR LIELU, NEAPMIERINA KRĀSA u.c ?

 

Mieru, tikai mieru! Kad kurjers ir atvedis sēžammaisu, pirms to pieņemt, Jūs varat to aplūkot un, ja tas Jums nepatīk, attiekties no tā. Kurjers atvedīs pufu mums atpakaļ. Vēl jo vairāk – piegādāto preci 14 dienu laikā Jūs varat mums atgriezt, atsūtot atpakaļ pa pastu vai atvedot uz mūsu noliktavu, kas atrodas Ganību dambī 26, Rīgā  un mēs Jums atgriezīsim samaksāto naudu.
Ja sēžammaiss ir lietots un uz tā ir redzamas lietošanas pēdas (nobružājumi, skrāpējumi, netīrumi), mēs paturam tiesības ieturēt no atgriežamās summas 15 EUR, lai novērstu bojājumus. Pirms tam, mēs, protams,to saskaņosim ar Jums.