Loading cart contents...
Apskatīt grozu Noformēt pasūtījumu
Groza kopsumma:

Kvalitāte

Mākslīgā āda

Audumi

 

      PUPU MAISS savus sēžammaisus šūdina tikai no rūpīgi pārbaudītiem materiāliem. Tie ir biezi un izturīgi, lai sēžammaiss kalpotu ilgi un uzticami, priecējot ar savu ērtumu gan lielus, gan mazus.
PUPU MAISS sēžammaisi vai tautā saukti pufi tiek šūdināti no kvalitatīvas un izturīgas mākslīgās ādas, jeb ekoādas, kā arī no bieza mēbeļu auduma.

viles

Vīles

      Katra sēžammaisu vīle tiek šūta dubultā, gluži kā džinsu apģērbam. Šūšanai izmantojam izturīgus poliestera diegus, īpaši piemērotus mākslīgajai ādas un mēbeļu audumam.

Rāvējslēdzējs

       Sēžammaisi tiek aizdarīti ar rāvējslēdzēju. To mūsu rūpīgā šuvēja ir iestrādājusi tā, lai “kuģītis” atrastos dziļi sēžammaisa iekšpusē. Tas nozīmē, ka jūsu bērnu mazie pirkstiņi to nevarēs atvērt un viņi būs pasargāti no nepaklausīgajām pērlītēm.

granules

Sēžammaisu pildījums – putupolistirola granulas

 

        Viena no galvenajām sēžammaisu sastāvdaļām ir pildījums. Savus sēžammaisus pildām ar 3-5 mm lielām putupolistirola pērlītēm, kas ir labākais risinājums sēžammaisu piepildīšanai.
Par cik šīs granulas par 90% sastāv no gaisa ar laiku, lietojot pufu, tās “sasēžas”, kļūst mazākas. Tāpēc jebkurš sēžammaiss pēc kāda laika būs jāpapildina. Sēžammaisu pildījumu var iegādāties šeit.