Loading cart contents...
Apskatīt grozu Noformēt pasūtījumu
Groza kopsumma:

Personalizēti sēžammaisi

Sēžammaisi ar izšuvumu

 

Vēlies papildināt biroja vai ofisa telpas ar personalizētiem sēžammaisiem vai iepriecināt kādu ar izšūtu vārdu uz sēžammaisa? Mums ir lielisks piedāvājums izšūt Jums vēlamo logo vai vārdu  uz sēžammaisa. Pufus var izveidot jebkurā vēlamajā krāsā, no jebkura auduma vai mākslīgās ādas. 

Cenas: izšūšanas cenas ir atkarīgas no teksta vai zīmējuma lieluma, ko vēlaties uzlikt uz sēžammaisa. Piemēram, attēlā redzamais vārda izšuvums “Ella” izmaksās 8 € + PVN. Lai noskaidrotu izmaksas, savas vēlmes sūtiet uz mūsu e-pasta adresi pupumaiss@pupumaiss.lv

Sēžammaisi un pufi ar apdruku

 

Uz speciāli “brendingam” izstrādātās sēžammaisa formas ar īpašas drukas palīdzību var uzdrukāt pat fotogrāfiju. Tas ir kompakts un ērts, to var novietot kafejnīcās, izstādēs, birojos, mājās.
Pats galvenais, Jūsu zīmols būs vienmēr redzams, bet sēdētājs uz šāda sēžammaisa jutīsies ērti un atbrīvoti. Un tieši tas ir vajadzīgs, lai veiksmīgi pārdotu savu zīmolu  klientam jau sajūtu un emociju līmenī. Vairāk par to, kā sajūtas ietekmē pirkšanas paradumus lasiet šeit.

Cenas:
Pasūtot 1 gab.  – 110 € + PVN

Pasūtot 4 gab. – 90 € + PVN
Pasūtot vairāk 🙂 –  cena runājama.
Iespējams apdrukāt arī jebkuras citas formas sēžammaisu no mūsu plašā klāsta.
Zvani 29492178 vai raksti pupumaiss@pupumaiss.lv

Pufi ar trafaretu

 

Ja vēlaties ko stilīgu un ne īpaši dārgu, tad labs risinājums būs džutas maisi ar stensil tehniku jeb trafaretu.

Cenas: Tāpat kā izšūšanai viss atkarīgs no tā, kas liekams uz maisa. Jo vairāk maisus gatavojam jo draudzīgākas cenas top.

Raksti pupumaiss@pupumaiss.lv vai zvani 29492178!

Katrs jauns projekts mums ir izaicinājums un nenovērtējam pieredze, kuru ar lielāko prieku uzņemamies. Katram klientam tiek piemeklēts labākais risinājums, kā arī mūsu ražošanas jaudas ļauj izpildīt lielus un mazus pasūtījumu īsā laikā.

Zvaniet 29492178 vai rakstiet pupumaiss@pupumaiss.lv un jau drīz Jūsu klienti novērtēs ērtos sēžammaisus.