Your cart is empty!
Apskatīt grozu Noformēt pirkumu
Groza summa: 0.00 

Sēžammaisi un pufi ar apdruku

Uz speciāli “brendingam” izstrādātās sēžammaisa formas ar īpašas drukas palīdzību var uzdrukāt pat fotogrāfiju. Tas ir kompakts un ērts, to var novietot, kafejnīcās, izstādēs, birojos, mājās.
Pats galvenais, jūsu zīmols būs vienmēr redzams, bet sēdētājs uz šāda sēžammaisa jutīsies ērti un atbrīvoti. Un tieši tas ir vajadzīgs lai veiksmīgi pārdotu savu zīmolu savam klientam jau sajūtu un emociju līmenī. Vairāk par to, kā sajūtas ietekmē pirkšanas paradumus lasiet šeit.

Cenas:
Pasūtot 1 gab.  – 110 € + PVN
Pasūtot 4 gab. – 90 € + PVN
Pasūtot vairāk 🙂 –  cena runājama.
Iespējams apdrukāt arī jebkuras citas formas sēžammaisu no mūsu plašā klāsta.
Zvani 29492178 vai raksti pupumaiss@pupumaiss.lv

Sēžammaisi un pufi ar izšuvumu

Vēl viens labs, lēts un kvalitatīvs risinājums ir logo, vārda vai novēlējuma izšūšana uz sēžammaisa.

Cenas: izšūšanas cenas ir atkarīgas no teksta vai zīmējuma lieluma, ko vēlaties uzlikt uz sēžammaisa. Piemēram attēlā redzamais Magnum logo 30 cm diametrā izmaksās tikai 9 € + PVN. Tāpēc savas vēlmes sūtiet uz mūsu e-pasta adresi pupumaiss@pupumaiss.lv

Pufi ar trafaretu

Vajag ko stilīgu un ne īpaši dārgu. Labs risinājums būs džutas maisi ar stensil tehniku. Vienkāšiem vārdiem runājot, ar trafaretu:-)

Cenas: Tāpat kā izšūšanai viss atkarīgs no tā kas liekams uz maisa. Jo vairāk maisus gatavojam jo draudzīgākas cenas top.

Raksti! pupumaiss@pupumaiss.lv vai zvani 29492178

Katrs jauns projekts mums ir izaicinājums un nenovērtējam pieredze, kuru ar lielāko prieku uzņemamies. Katram klientam tiek piemeklēts labākais risinājums, kā arī mūsu ražošanas jaudas ļauj izpildīt lielus un mazus pasūtījumu īsā laikā.

Zvaniet 29492178 vai rakstiet pupumaiss@pupumaiss.lv un jau drīz Jūsu klienti novērtēs ērtos sēžammaisus.