Loading cart contents...
Apskatīt grozu Noformēt pasūtījumu
Groza kopsumma:

Cik lielu sēzammaisu pirkt?

PUPU MAISS šuj sēžammaisus, kas derēs ikvienam.
XXL izmēra sēžammaisu mēs iesakām iegādāties īsteniem komforta cienītājiem. Uz tā būs gan ērti sēdēt, gan ļauties nelielai pēcpusdienas snaudai :-). Vai tas aizņem daudz vietas? Jā tas ir liels, taču atšķirībā no tik pat liela klubkrēsla sēžammaiss ir ļoti viegls (XXL izmēra sēzammaiss sver tikai 8 kg) un tas ir viegli pārvietojams. Sēžammaisu Jūs varat nolikt jebkurā stūrī, kad to nelietojat.
XL sēžammaiss būs ērts gan pieaugušajiem, gan jauniešiem. Tas ir kompromiss starp izmēru un cenu. XL izmēra sēžammaiss lieliski iederēsies Jūsu mājoklī, mūsdienīga biroja atpūtas zonā, kādā pludmales ballītē, jauniešu interešu centros utt.
L izmēra sēžammaiss būs piemērots pašiem mazākajiem komforta cienītajiem. Ja jūsu mazākajam ģimenes loceklim ir šāds sēžammaiss, tad tas kļūs par viņa uzticamu līdzgaitnieku līdz pat 10-13 gadu vecumam. Sēžammaiss lieliski iederēsies arī  bērnudārzos, bērnu pieskatīšanas istabās utt.

Kad es saņemšu savu sēžammaisu?

www.pupumaiss.lv standarta produkcija (t.i. XL un XXL sēžammaisi no mākslīgās ādas) tiek piegādāta 2-4 dienu laikā, skaitot no pasūtījuma veikšanas brīža.
Sēžammaisi no mēbeļu auduma tiek piegādāti 3-5 dienu laikā.
Piegāde tiek veikta ar VAS „Latvijas Pasts” ekspresspasta starpniecību līdz jūsu norādītajai adresei visā Latvijas teritorijā.

Cik maksās piegāde?

Rīgā un pārējā Latvijas teritorijā piegādes cena ir 7,50- EUR par vienu, 11,- EUR par diviem, 15,- EUR par trijiem sēžammaisiem.
Ja sēžammaisi tiek pasūtīti vairāk, piegādes maksa tiek noteikta atsevišķi, individuāli par to vienojoties.
Norēķināšanās par preci notiek saņemšanas brīdī, maksājot skaidrā naudā VAS „Latvijas Pasts” pārstāvim.

Kad es veicu samaksu par sēžammaisu?

Samaksu par pasūtīto sēžammaisu veiksiet piegādes brīdī, norēķinoties ar Latvijas Pasta Exprespasta kurjeru. Samaksu kurjers pieņem tikai skaidrā naudā.
Juridiskas personas var norēķināties ar pārskaitījumu. Tādā gadījumā Jums jāatsūta uz pupumaiss@pupumaiss.lv uzņēmuma rekvizīti, lai varam sagatavot rēķinu.

 Ko man darīt, ja iegādātais pufs man ir par lielu, neapmierina krāsa u.tt?

Mieru, tikai mieru! Kad kurjers ir atvedis sēžammaisu, pirms to pieņemt, Jūs varat to aplūkot un, ja tas jums nepatīk, attiekties no tā. Kurjers atvedīs pufu mums atpakaļ. Vēl jo vairāk – piegādāto preci 14 dienu laikā Jūs varat mums atgriezt, atsūtot atpakaļ pa pastu vai atvedot uz mūsu noliktavu, kas atrodas Ceriņu ielā 5, Dreiliņi (blakus Lubānas ielas DEPO) un mēs Jums atgriezīsim samaksāto naudu. Ja sēžammaiss ir lietots un uz tā ir redzamas lietošanas pēdas (nobružājumi, skrāpējumi, netīrumi), mēs paturam tiesības ieturēt no atgriežamās summas 15 EUR, lai novērstu bojājumus. Pirms tam, mēs, protams, sazināsimies ar Jums.